Wykaz ulic - Nasi dzielnicowi - KRP VII – Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła

Nasi dzielnicowi

Wykaz ulic

 

Wykaz ulic Dzielnicy Wesoła >>> kliknij na wybraną ulicę, celem uzyskania informacji o Twoim dzielnicowym.

W przypadku braku możliwości nawiązania kontaktu z właściwym dzielnicowym, prosimy o kontakt z Dyżurnym KP Warszawa Wesoła lub Kierownikiem Referatu Prewencji nr tel. (22)-603-24-21

Rewir Dzielnicowych
Warszawa-Wesoła

ul. I Praskiego Pułku 21

Kierownik Refaratu Prewencji: asp. sztab. Paweł Chojko
tel. (22) 603-24-21

 

 

 

 


 

Agatowa

Kamienna

Radosna

Agawy

Kamyk

Reja

Akacjowa

Kasprowicza

Rejtana

Alabastrowa

Kasztanowa

Rembertowska

Ametystowa

Kazita

Rejmonta

Apteczna

Kilińskiego

Rodziewiczówny

Armii Krajowej 2-40, 1-31

Klimatyczna

Rolna

Armii Krajowej 42-98, 33-145

Klonowa

Rowowa

Asnyka

Kochanowskiego

Równa

Astrów

Kolendrowa

Różana

Azaliowa

Konarskiego

Rubinowa

Babiego Lata

Konopnickiej

Rumiankowa

Bankowa

Konwaliowa

Rysia

Baśniowa

Kopernika

Sadowa

Berenta

Koralowa

Sagalii

Biesiadna

Korzeniowa

Sapiehy

Błękitna

Kościelna

Sarenki

Boczna

Kostki Napierskiego

Sasanki

Borkowska

Kościuszki

Sawickiej

Borowa

Kozia

Sekwoi

Borowika

Krasickiego

Sezamkowa

Brata Alberta

Kraszewskiego

Sienkiewicza

Broniewskiego

Krokusów

Sikorskiego

Brylantowa

Krótka

Skalista

Brzoskwiniowa

Kruszyny

Skargi

Brzozowa (parzyste)

Kryształowa

Skłodowskiej

Brzozowa (nieparzyste)

Krzywa

Skoczna

Bukowa

Kubusia Puchatka

Słoneczna

Bursztynowa

Kwiatowa

Słonecznej Polany

Cedrowa

Lasek Brzozowy

Słowackiego

Chabrów

Lawendowa

Słowicza

Chodkiewicza

Leszczynowa

Sosnowa

Chopina

Leśna

Spacerowa

Ciasna

Leśnych Ziół

Spokojna

Cicha

Letnia

Sportowa

Ciekawa

Limby

Spółdzielcza

Cienista

Lipowa

Starzyńskiego

Cieplarniana (parzyste)

Liryczna

Staszica

Cieplarniana (nieparzyste)

Liściasta

Stokrotki

Cisowa

Literacka

Stwosza

Cyklamenowa

Literatów

Syrokomli

Cyprysowa

Lotnicza

Szafirowa

Cyrkonii

Łagodna

Szafranowa

Czarnieckiego

Łaguny

Szarych Szeregów

Czereśniowa

Łąkowa

Szermiercza

Daglezji

Macierzanki

Szeroka

Daków

Magnolii

Szklarniowa

Dalii

Mahoniowa

Szkolna

Dąbrowskiego

1-go Maja

Szlachecka

Dąbrowy

Majowa

Szmaragdowa

Dębowa

Malachitowa

Szosowa

Długa

Malinowa

Szosa Lubelska 2-26

Diamentowa

Malwy

Śliska

Dobra

Mała

Śmiała

Dolomitowa

Marmurowa

Śnieżna

Dowcip

Matejki

Środkowa

Dwernickiego

Mazowiecka 2-38, 1-43

Świerkowa

Dworkowa

Mazowiecka 40-80, 45-81

Teodozji

Dzielna

Melisy

Tęczowa

Dziewanny

Mickiewicza

Topazowa

Dzika

Miła

Topolowa

Dzikiej Róży

Modrzewiowa

Torfowa

111 Eskadry Myśliwskiej

Mokra

Trakt Brzeski 2-64, 1-59

Fabryczna

Moniuszki

Trakt Brzeski 66-124, 61-117

Fiołków

Morelowa

Tramwajowa

Flory

Morsztyna

Turkusowa

Forsycji

Narutowicza

Tuwima

Fraszka

Nefrytowa

Tymiankowa

Fredry

Niemcewicza 2-8A, 1-15

Ułańska

Gajowa

Niemcewicza 10-82

Urocza

Gazowa

Nizinna

Wapienna

Głowackiego 2-60

Norwida

Warszawska

Głowackiego 62-168, 27

Nowa

Wawerska

Głucha

Objazdowa

Wąska

Godebskiego

Ogrodowa

Wczasowa

Golfowa

Okuniewska

Wiązów

Gościniec 2-98, 1-47

Olchy

Wiejska

Gościniec 100-170, 49-121

Opalowa

Wierzbowa

Górna

Orla

Wigury

Grabiny

Orzechowa

Wilanowska

Grafitowa

Orzeszkowej

Wiosenna

Graniczna

Paproci

Wiślana

Granitowa

Parkowa

Wiśniowa

Grzybowa

Perłowa

Wojska Polskiego Plac

Hebanowa

Piaskowa

Wrońskiego

Hiacyntowa

Piastowska

Wrzosowa

Hipoteczna

Piękna

Wspólna

Husarska

Piłsudskiego

Współczesna

Idzikowskiego

Piotrusia Pana

Wydmowa

Irydowa

Platanów

Zachodnia

Irysów

Platynowa

Zachodu Słońca

Iwaniuka

Podleśna

Zaciszna

Jagiellońska

Poezji

Za Dębami

Jagodowa

Pogodna

Zadrzewiona

Jodłowa

Polanki

Zagajnikowa

Jana Pawła 2-206, 1-19

Polna

Zakątek

Jana Pawła 208-280, 21-51

Poświaty

Zakrętowa

Jarzębinowa

Powstańców Warszawy

Zapiecek

Jasna

1 Praskiego Pułku 1-31

Zaułek

Jaspisowa

1 Praskiego Pułku 2-84, 33-89

Zdrojowa

Jaśminowa

Promienna

Złotej Jesieni

Jaworowa

Prosta

Źródlana

Jesionowa

Prusa

Żeglarska

Jeździecka

Przechodnia

Żeromskiego

Jodłowa

Przejazdowa

Żółkiewskiego

Jutrzenki

Przyleśna

Żwirki

Kalinowa

Pstrowskiego

Żytnia

Kameliowa

Ptasia