Kierownictwo

Zastępca Komendanta Komisariatu Warszawa Wesoła

nadkom. Jacek Maluchnik

Nadkomisarz Jacek Maluchnik urodził się 9 kwietnia 1971 r. Makowie Mazowieckim. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania organizacją w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.

Do Policji wstąpił w 1995 r. i przez cały okres jest związany ze stołecznym garnizonem. Służbę początkowo pełnił w Komendzie Powiatowej Policji w Legionowie. Do końca grudnia 2006 r. pracował w pionie dochodzeniowo – śledczym. W 2007 roku objął stanowisko Kierownika Referatu w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. Po roku rozpoczął pracę na stanowisku Zastępcy Komendanta w Komisariacie Policji w Markach. W czerwcu 2010 r. objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII, a we wrześniu 2014 r. Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji Warszawa Rembertów.
W grudniu 2017 r. objął funkcję Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji Warszawa Wesoła Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII.

Odznaczony Srebrną i Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant”. Jest żonaty, ma dwoje dzieci. Pasjonuje się, historią, motoryzacją i sportem.