Wykaz ulic dzielnicy Wawer - Nasi dzielnicowi - KRP VII – Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła

Nasi dzielnicowi

Wykaz ulic dzielnicy Wawer

Wykaz ulic Dzielnicy Wawer >>> kliknij na wybraną ulicę, celem uzyskania informacji o Twoim dzielnicowym.
 

W przypadku braku możliwości nawiązania kontaktu z właściwym dzielnicowym, prosimy o kontakt z Dyżurnym KP Warszawa Wawer nr tel. (22)-603-68-52, lub kierownikami rewirów tel. (22) 603-23-74,

Kierownik

I Rewiru Dzielnicowych:

st. asp. Marta Ogonek, tel. 60-997-990, 22 603-23-74

 

 

II Rewiru Dzielnicowych:

asp. szt. Krzysztof Rękawek tel. 600-997-917; 22 603-23-74

 

 

27 Grudnia

Króla Kazimierza

Roli Maksymiliana

Agrestowa

Króla Maciusia

Rolnicza 3-19, 2-18A

Akwarelowa 2-14, 1-15

Krupki Stanisława

Rolnicza 20- 32, 21-61

Akwarelowa 43-63, 48-60

Krupnicza

Romantyczna

Akwarelowa 16-46, 17-41

Kruszwicka

Ropczycka

Dzieci Polskich Aleja

Kudowska

Rosiczki

Nadziei Aleja

Kulikowskiego Rondo

Rosnąca

Aleksandrowska (teren leśny)

Kuligowska

Rościszewska

Aleksandrowska 1-13

Kwiatowa Polna

Rozchodnikowa

Aleksandry Śląskiej

Kwiatów Polskich

Rozkoszna

Alpejska

Kwidzyńska

Rozmarynu

Antenowa

Kwitnącej Akacji

Rozszerzona

Arkadii

Kwitnącej Wiśni

Rożek

Arktyczna

Lawendowa

Rubinowa

Arniki

Lawinowa

Rusałki

Artystyczna

Lebiodowa

Rusinowska

Astry

Leśniczówka

Ruty

Axentowicza Teodora

Lewkonii

Rychnowska

Azaliowa

Ligustrowa

Rzeczycka

Bachusa

Liliowa

Rzeźbiarska 38-90, 41-93

Bajkowa

Limby

Rzeźbiarska 2-36, 1-39

Bambusowa

Lipkowska

Sadowa

Barbórki

Liścienia

Sadulska

Barcewicza

Lokalna 1-63, 2-96

Samorządowa

Bardiniego

Lokalna 65, 98

Samosarskiej

Bartoszycka

Lubiana

Sarny 1/5-35, 4-6

Barwinkowa

Lubuska

Sarny (teren leśny)

Begonii

Lucerny 2-128

Sejmikowa

Berberysowa

Lucerny 1-123A

Serdeczna

Będzińska

Łabędzia

Sezam

Białoborska

Łańcucka

Sęczkowa

Bielszowicka

Łasaka

Sępia

Biernacka

Łosicka

Sielankowa

Bluszczowa

Łozinowa

Sieniawska

Bławatków

Łysakowska

Sikorska

Błękitna

Łyszkowicka

Sitowie 2

Bodo Eugeniusza

Maciejowicka

Sitowie 1-5

Bonisławska

Macierzanki

Skalmowskiego Włodzimierza

Borkowska

Magnolii

Skalnicowa

Borków

Majerankowa

Skokowa

Borowiecka

Malczycka

Skowronkowa

Borówkowa

Malwowa

Skrzyneckiego Jana 1-27, 2-40

Borysławska

Małowiejska

Skrzyneckiego Jana 29-41A, 42-84

Bosmańska

Marciniaka Floriana

Skrzypów

Skurów Braci

Marecka

Skwieżyńska

Botaniczna

Margerytki

Słotna

Br. Czecha

strona parzysta

Marsa 2-30

Smardzewska

Br. Czecha 1-41

Marsa 32-56

Smosarska

Br. Czecha 43-87

Marty

Smogorska

Brodnicka

Marysińska

Smogulecka

Bronowska cała parz.

Masłowiecka

Snopowa

Bronowska cała np.

Mchów

Snycerska

Brucknera

Michalinki

Sobierajska

Brzoskwiniowa

Mielecka

Solidna

Brzostowska

Międzyrzecka

Solurska

Buczkowskiego Leonarda

Miłkowskiego Stanisława

Soplicka

Burakowa

Mimozy

Spadowa

Bursztynowa

Minerska

Sporyszowa

Burzliwa

Mirtowa

Spółdzielcza

Bychowska 2-50

Młoda

Starczewska

Bychowska 1-29

Młodzieży nr parzyste

Starego Doktora

Bychowska 52-66

Młodzieży 1-5

Stargardzka

Bychowska 31-61

Mniszka

Stawiszyńska

Bylicowa

Modrzykowa

Stawowa

Bysławska

Mokrzecka

Stepowa

Bystrzycka 1-53, 2-52

Montażowa

Stoczniowców

Bystrzycka 55- 89a, 54-94

Mościckiego Rondo

Storczykowa

Bychowska od 6 do końca

Morąska

Stradomska 2-72, 1-71

Cedrowa

Morgowa 10-22, 7-13

Strusia

Cedzyńska

Motylkowa

Strzegomska

Celestynowska

Mozaikowa 1-93

Strzelińska

Celofanowa

Mozaikowa 98-176, 95-179D

Strzygłowska

Celulozy

Mozaikowa 2-96

Stylowa

Cementowa

Mrągowska

Sulęcińska

Centurii

Mrówcza 132-240, 173-243

Sumaków

Chełchowska

Mrówcza 1-171

Szachowa

Chodzieska

Mrówcza 2-130

Szafirowa

Choinkowa

Mszańska

Szafranów

Chorzelska

Murarska

Szalejowa

Chorzowska

Mydlarska

Szczytnowska

Chryzantemy

Nachyłkowa

Szczytowa

Chylicka

Nad Wisłą

Szoferska

Ciekawa

Nadarzyńska

Szpacza

Ciepielowska

Naddnieprzańska 26-36, 31-33

Szparagowa

Ciesielska

Nagietkowa

Szpotańskiego Kazimierza

Cygańska

Nagłowicka

Szreniawska

Cyklamenów

Napoleona Bonaparte

Sztumska

Cylichowska

Narcyzowa

Sztygarów 42-52

Czarnoleska 1-3

Narodowa

Sztygarów 2-40, 1-47

Czarnoleska 2-4

Nasturcjowa

Szulczyka ks.

Czarnoleska 6-16, 5-9

Nasza

Szumna

Czarnołęcka

Nawigatorów

Szymbarska

Czarnuszki

Nenufarów

Ślazowa

Czatów

Niebieska

Ślimaka

Czekanowska 1- 9, 2-10

Niecodzienna

Śnieguliczki

Czekanowska 11, 12-18

Niemodlińska

Śpiewna

Czeladnicza

Niezapominajki

Średnia

Czerwonego Kapturka

Nowowiśniowa

Śródborowska

Czołgistów

Obiegowa

Świebodzińska

Czytelnicza

Obszarowa

Świecka

Daliowa

Ochocza

Świerkowa

Darniowa

Odeska 3-15, 2-6

Świtezianki

Dąbrowa

Odeska 17-33

Tadżycka

Deptak

Odrębna

Tamaryszków

Derkaczy

Odrodzenia

Tasznikowa

Derwida

Odsieczy Wiednia

Tawułkowa

Dmuchawcowa

Oficerska

Techniczna

Draceny

Ogórkowa

Techniczna

bez numeru

Droga Golfowa

Ogrody

Telimeny

Drohobycka

Ojrzanowska

Tęczowa

Drozdowa

Okularowa

Tokarska

Drwali

Olchy

Tomaszowska

Dulczyńska

Olecka

Torowa

Dusznicka

Oliwkowa

Trakt Lubelski 196-302

Dworcowa

Optyczna

Trakt Lubelski 304-416

Dychowska

Optymistów

Trakt Lubelski 197-413

Działowa

Orchidei

Trakt Lubelski 2-194, 1/3-195

Dzidka Warszawiaka

Orlika

Trakt Napoleoński

Dziecięca

Orłowskiego

Trasa Siekierkowska

Dzielnicowa 1-11

Orzechowskiego

Trawiasta

Dzielnicowa 17-49, 2-58

Osadnicza

Trocinowa

Dzięcieliny

Osterwy

Truskolaska

Dzięcioła

Ostów

Trzebnicka

Dzięgielowa

Ostrogi

Trzykrotki

Edisona Tomasza

Ostróżki

Tuberozy

Epokowa

Otawska

Tulipanowa

Ezopa

Otwarta

Turkusowa

Falenicka

Owocowa

Turniejowa

Faszynowa

Paczkowska

Tyszowiecka

Filmowa 2-68, 1-87

Pajęcza

Tytoniowa

Filmowa 70-90, 89-99

Palmowa

Ukośna

Fiołków

Panny Wodnej

Ulanowska

Firletki

Panoramy

Ułanów Krechowieckich

Floksów

Papierowa

Umowna

Floriana

Paprociowa

Urocza

Frenkla

Parterowa

Wakacyjna

Frezji

Pasażerska

Walcownicza 2-58

Fromborska

Patriotów 2-34

Walcownicza 1-45

Fromborska (teren leśny)

Patriotów 218-244

Wał Miedzeszyński 432-630

Frysztacka 2-10

Patriotów 36-128

Wał Miedzeszyński 2-200, 1-193

Fuksji

Patriotów 1-129

Wał Miedzeszyński 202-430, 195-273

Gajowa

Patriotów 131-309

Wapienna

Gardenii

Patriotów 130-216A

Warsztatowa

Garncarska

Patriotów 311-349

Wasilkowska

Gąsienicowa

Pawłowska

Wawrzynowa

Geranii

Pazińskiego Romana

Wąbrzeska

Gierdawska

Pelargonii

Wągrowiecka

Glicynii

Peonii

Werbeny

Godlewska

Perzowa

Weselna

Godziszowska

Petunii 1-9

Wesołowskiego Bronisława

Gorajska

Petunii 11-21, teren leśny

Wędkarska

Gospodarcza

Piastowa

Węglarska

Goździków

Piechurów

Wiązana

Gremplarska

Pielęgniarek

Wiązowska

Gruntowa

Pierwiosnków

Wichrowa

Gruszy

Pińczowska

Widłaków

Gutowska

Piołunowa

Wiekowa

Haczowska

pl. UNICEF

Widoczna

Hafciarska

Planetowa

Wielostronna

Hajnowska

Plażowa

Wielowiejska

Halki

Pleciona

Wierchów

Halna

Płowiecka 14-72, 17

Wierzchowskiego Henryka

Harmonistów

Płowiecka 19-111, 74-112

Wierzby

Heliotropów

Początkowa

Wiesiołka

Herbaciana

Pod brzozami

Wilgi

Hermanowska

Podbiałowa

Wisełki

Hertza Benedykta

Podjazd

Wisienki

Hiacyntowa

Podkowy

Wiślanego Nurtu

Homera

Podmokła

Wiślanych Pól

Hortensji

Podstawowa

Wjazdowa

Hufcowa

Poezji

Władysława IV

Iglasta

Pokrzywowa

Włodzicka

Izbicka 1-135, 2-138

Polany

Włókiennicza

Izbicka 137-145, 140-174

Polarna

Wodniaków

Izerska

Połaniecka

Wodyńska

Jabłeczna

Południowa

Wodzisławska

Jachowicza

Pomarańczowa

Wojsławicka

Jachtowa

Pomiechowska

Wojtyszki Wacława

Jagienki

Pomologiczna

Wolęcińska

Jagody

Popiołów

Wolf Heleny

Jałowcowa

Popradzka

Wolna

Jankowskiego

Poprawna

Wójcicka

Janosika

Poprzeczna I

Wrzosowa

Januszewska

Poprzeczna II

Wspomnień

Jaskrów

Poprzeczna III

Wyczółkowskiego Leona

Jasnoty

Poprzeczna IV

Wydawnicza

Jaszczurcza

Poprzeczna IX

Wygodna

Jelenia

Poprzeczna V

Wylotowa

Jemiołowa

Poprzeczna VI

Wysokomazowiecka

Jeziorowa

Poprzeczna VII

Wysztycka

Jeżynowa

Poprzeczna VIII

Wzorzysta

Jontka

Poprzeczna X

Zabawna

Juhasów

Poprzeczna XI

Zabielska

Junaków

Poprzeczna XII

Zabłudowska

Kaczeńca

Porębska

Zabrzańska

Kaczy Dół

Porostowa

Zagajnikowa

Kadetów

Potockich

Zagięta

Kajki Michała

Powiatowa

Zagorzycka

Kalinowa

Powojowa

Zagórzańska

Kalinowska

Powszechna

Zagrodowa

Kameliowa

Pożaryskiego Mieczysława 2-50

Zakładowa

Kamieńskiego

Pożaryskiego Mieczysława 1-47

Zalipie

Karpacka 2-10, 1-11

Pożaryskiego Mieczysława 52-70

Zambrowska

Karpacka 12- 34, 13-49

Pożaryskiego Mieczysława 49-73

Zapomniana

Kartonowa

Północna

Zaręby Rondo

Kaszmirowa

Prabucka

Zapole

Kąkolowa 1-45, 2-40

Prasowa

Zasadowa

Kąkolowa 42-76, 47-83

Prymulki

Zasobna

Kąsek

Przedwiośnie

Zatrzebie

Kędzierzyńska

Przelot

Zastowska

Kisielicka

Przełęczy teren leśny

Zawilców

Klimatyczna

Przełęczy 2-184

Zbójnogórska

Klimontowska

Przełęczy 19-167

Zegrzyńska

Kłodzka

Przesieka

Zerzeńska

Kminkowa

Przewodowa 17-155

Zespołowa

Kobryńska

Przewodowa 1-15

Zgodna

Kociszewskich

Przewodowa 2-200

Zgorzelecka

Kocka

Przodowników

Ziarnista

Kolarska

Przygodna

Zimowa

Kombajnistów

Przyjaźni

Złotej Jesieni

Konopna

Przyjemna

Zorzy

Koprowa

Przylaszczkowa

Związkowa

Korkowa 43-129

Przyleśna

Zwoleńska 2-138

Korkowa 131-185, 98-170

Rabatowa

Zwoleńska 1-137

Korkowa 38- 96/100

Radłowa 2-8, 1-11

Źródlana

Korkowa 1-39D

Radłowa 10-30, 13-25

Żakowska

Korkowa 2-24

Radłowska

Żarecka

Korsuńska

Radomszczańska

Żegańska 2-74, 1-45

Koryncka

Radoszycka

Żeglarska 1-15

Kosaćcowa

Rafałowska

Żeglarska 2-16

Kosmatki

Ratoszyńska

Żelechowska

Kosodrzewiny

Ratyniecka

Żmigrodzka

Kossakowskiego Jana

Rawicka

Żnińska

Kosynierów

Rdestowa

Żołędziowa

Koszęcińska

Regera

Żonkilowa

Kościuszkowców

Regionalna

Żuławska

Kowarska

Rejowiecka

Żurawiny

Kożuchowska

Rekrucka

Żwanowiecka 100-130, 93-123

Krasnoludków

Reszelska

Żwanowiecka 2-98, 1-91

Krawiecka

Retmańska

Życzyńska

Kresowa 18, od 19np.

Rezedowa

Żywokostowa

Krokusów

Rogatkowa 46-58A, 37-49

 

Kronikarska

Rogatkowa 2A-42/44, 1-35