Wykaz ulic - Rewiry Dzielnicowych - KRP VII – Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła

Rewiry Dzielnicowych

Wykaz ulic

Wykaz ulic Pragi Płd. >>> kliknij na wybraną ulicę, celem uzyskania informacji o Twoim dzielnicowym.

 

W przypadku braku możliwości nawiązania kontaktu z właściwym dzielnicowym, prosimy o kontakt z kierownikiem rewiru lub dyżurnym obiektu KRP Warszawa VII przy ul. Umińskiego 22 pod nr tel. (22) 603-83-88, (22) 603-10-77.


 

1 Praskiego Pułku

Karczewska 31-33, 14-26

Podhalańska

21 Pułku Piechoty Dzieci W-wy

Katowicka 3-31, 4-24

Podolska

Abrahama Romana gen. 1-5

Kawcza 27- 61, 32-64

Podskarbińska 4-54

Abrahama Romana gen. 7-13 

Kicińskiego Brunona 3-11, 4-6

Podskarbińska 1-51

Abrahama Romana gen. 2-18

Kickiego Ludwika 1-11, 2-12

Pokrzywnicka

Adampolska

Kickiego Ludwika 13-27, 14-26

Pokucka

Afrykańska 2-10

Kinowa 2-20

Poligonowa

Afrykańska 12-16

Kinowa 19-25, 22-28

Polskich Skrzydeł

Afrykańska 1-11A 

Kiprów 

Poselska 3-29, 2-38

Algierska

Kirasjerów 4-10

Prochowa 7-35, 10-32

Alzacka

Kobielska 1- 41, 6-34

Prochowa 49-63, 36-44

Angorska 3-5/9, 2-4

Kobielska 52-60

Przeworska 1, brak budynków

Angorska 11-27, 6-14

Kobielska 47-85, 62-86

Pułtuska

Apteczna 5-7, 4-8

Kobielska 87-91, 88-92

Pustelnicka 1-29, 2-30

Arabska

Kobielska 96-100

Pustelnicka 31-49, 42-48

Argentyńska 5-7, 2

Kokoryczki

Radziłowska 1-5, 4-10

Ateńska

Komorska 11-23, 2-10

Ramowa

Attykowa

Komorska 29-55A, 30-62

Rapperswilska 5-11, 2-30

Awionetki RWD

Kompasowa

Rechniewskiego Tadeusza 3-7, 2-12

Bajońska 3-13, 2-10

Koprzywiańska

Rechniewskiego Tadeusza 9, 9A, 9B-13, 14

Bakaliowa 1-13, 2-10A

Kordeckiego Augustyna 1-33, 2-22

Rębkowska 1-11, 2-14

Bartosika Sylwestra

Kordeckiego Augustyna 37-69, 30-58

Rodziewiczówny Marii 1-5

Barwnicza

Kordeckiego Augustyna 71-79, 60-66

Rodziewiczówny Marii 7

Bełchatowska

Koreańska 3-13, 2

Rogalskiego Stanisława

Bełżecka

Korytnicka 21-33, 22-38

Romea i Julii

Berezyńska 3-19, 2-24

Kotarbińskiego Tadeusza

Rozłucka 3-13, 12- 16

Berezyńska 23-39, 26 - 44

Kozia Górka

Rozłucka 2-10

Berneńska

Kresowa 1-11, 2-16

Roztocka

Beskidzka

Królowej Aldony

Rożnowska

Betonowa

Kruszewskiego Ignacego

Rumuńska 1-39, 2-34

Białowieska 2-42

Kryniczna 1-15, 2-34

Rusznikarska

Białowieska 1-19 

Krypska 13-43, 14-26

Rybna 4

Biłgorajska

Kubańska 4-8

Rybna 9, 8-28

Biskupia 1- 97, 4-56

Kutnowska 7-23, 8-30

Rychtera Witolda

Bitwy Grochowskiej

Kwarciana

Rzymska

Bliska 17-23, 8-14

Kwatery Głównej

Salamandry

Bohaterewicza Bronisława

Kwiatkowskiego Eugeniusza

Samolotowa

Bora-Komorowskiego 1-7L 

Latyczowska

Saska 3- 45, 2-16

Bora-Komorowskiego 4-22

Lechitów

Saska 47/49-61

Bora-Komorowskiego 32- 44

Libijska

Saska 63-113, 50-104

Bora-Komorowskiego 31-35

Lipska 1-15A, 2-20

Saska 42-48A

Bora-Komorowskiego 48-62

Lipska 21-27, 26-42

Serocka 1-37, 2-34

Bora-Komorowskiego 37-39 

Liwiecka

Serocka 41-59, 36-68

Boremlowska 1-15, 6-12

Lizbońska

Siennicka 15-33, 36-60

Boremlowska 19-35, 20-34

Londyńska

Siennicka 22-34

Bracławska

Lotaryńska 6-48

Siennicka 3-11, 2-12

Brazylijska 1-15, 4-26

Lotaryńska (strona bez budynków) 

Skalskiego

Brukselska 1-19, 2-20

Lotnicza

Skaryszewska

Brukselska 21-23, 22-46

Lubartowska

Sosabowskiego Stanisława, gen.

Brygady Pościgowej

Lubelska 5-25, 20-32

Spalinowa 3-13, 2-14

Budrysów 9-13, 12-24

Lubieszowska

Stadion Narodowy

Budrysów 26

Lubiniecka

Stanisława Augusta

Bukowskiego Jerzego

Lubomira 3, 4-6

Stanisławowska 14, 3 -11

Bułgarska 3-19, 20-38

Ludwisarska

Stanów Zjednoczonych Aleja 26, 26A

Burzyńskiego Zbigniewa

Łaziebna

Stanów Zjednoczonych Aleja 32-34

Busolowa

Łotewska 3-17, 4-12

Stanów Zjednoczonych Aleja 21-25, 16- 20a

Byczyńska 

Łukiska 1-9, 2-10

Stanów Zjednoczonych Aleja 27-35

Chłodnicza

Łukiska 13-27, 16- 24

Stanów Zjednoczonych Aleja 43-55, 40-50

Chłopickiego Józefa 7/9-11/13 

Łukowska 2-8

Stanów Zjednoczonych Aleja 52-72

Chłopickiego Józefa 2-50

Łukowska 1-9 

Stanów Zjednoczonych Aleja 61-69 

Chłopickiego Józefa 15-71A

Łukowska 11- 27 

Stocka 1-17

Chodakowska 1-33 

Łukowska 16-28

Stoczkowska

Chodakowska 10-48

Łukowska 31-37, 30-46

Styki Jana

Chodakowska 37-57, 50-100

Łukowska 64-66

Styrska

Chroszczewska

Łysogórska

Suchodolska 13-17, 2-24

Chrzanowskiego Wojciecha 9

Majdańska 1-13, 4-22

Sulejkowska 13-31, 16-44

Chrzanowskiego Wojciecha 13-19, 8-14

Majdańska 24-26

Sulejkowska 35-51, 48-60

Cichociemnych

Majdańska 15-47, 30-44

Sulejkowska 61-63, 70-74

Cukrownicza 5, 6-8

Makowska 1-39, 55-61

Sygietyńskiego Tadeusza

Cyraneczki 1-5, 2-6

Makowska 61-103

Szaserów 129-141, 128

Cyrklowa

Makowska 115-145

Szaserów 1-49, 2-50

Czapelska

Makowska 155

Szaserów 55-71, 52-60

Czechowicka 13-29, 2-40

Manteuffla Tadeusza

Szaserów 78-110

Czeska 1-19, 2-32

Marokańska

Szaserów 81-111

Darłowska 1-7, 4-14

Marsa 1-25

Szaserów 113-121, 116-124A

Daszowska 2-6

Meissnera Janusza 2-14

Szczawnicka 1-19, 4-20

Dąbrowiecka 1- 27, 4-34

Meissnera Janusza 1-13

Szczuczyńska 1- 11, 2- 14

Dąbrówki

Meksykańska 3-9, 6,8

Szeroka (obszar leśny) 

Dedala

Metalowców

Szklanych Domów 3-13 

Dęblińska

Męcińska

Szkoły Orląt

Dęby

Mglista

Sztabowa

Dobrowoja 3-19, 2-12

Międzyborska 9-23, 8-12

Sztuki Jana ks. 15-31, 8-16

Dobrzyniecka 

Międzyborska 101-119, 98-108

Sztuki Jana ks. 1-13

Domeyki Ignacego

Międzyborska 41-47, 48-56

Św. Patryka

Drewnicka

Międzyborska 57/65-93, 58-92

Świętosławska

Drezdeńska

Międzynarodowa 33-37A, 32-38/40A

Tarczowa

Dubieńska

Międzynarodowa 41-65, 44-68 B

Targowa 1-7

Dudziarska 1-7, 2-40B

Mikołajczyka Stanisława

Targowa 2-16

Dwernickiego Józefa 16-18

Mińska 4-56

Tarnobrzeska

Dwernickiego Józefa 27-39, 20-38B

Mińska 58-74

Tarnowiecka 2-4

Dwernickiego Józefa 19-25 

Mińska 1-37

Tarnowiecka 37-57, 46-54

Dynowska

Mlądzka 3-23, 2-44

Tarnowiecka 1-13

Egipska

Modrzewiowa 3-7, 4-6

Tatarkiewicza Władysława

Elsterska

Modrzewskiego Frycza

Terespolska 4, 11-19

Estońska 1-5, 4-8

Morgowa 1-7, 2-12

Trembowelska

Fieldorfa Emila 2-10A

Motorowa 1-5

Turbinowa 3

Fieldorfa Emila 12-16

Motorowa 2-4

Turbinowa 6

Fieldorfa Emila 1

Murmańska 1-33, 2-22

Tyśmienicka

Fieldorfa Emila 40

Mycielskiego Ludwika 3

Umińskiego Władysława 1-11

Fieldorfa Emila 3-33 

Mycielskiego Ludwika 20-22

Umińskiego Władysława 2-30

Fieldorfa Emila 35-41

Mycielskiego Ludwika 17-23

Walecznych 5-29, 4-32

Filomatów 1-3

Naddnieprzańska 1-25, 2-22A

Walecznych 33-55, 34-62

Filomatów 13-35, 16 -26

Nagórskiego Jana

Walecznych 57-65, 64-76

Finlandzka 5-9, 4-12

Nasielska 15-21, 36-50

Walewska

Francuska 1-49

Nasielska 1-11, 2-32

Wał Miedzeszyński 646

Francuska 2-52

Nasypowa

Wał Miedzeszyński 373-379, 726-756

Fundamentowa 41-53, 20-64

Niekłańska 9-41

Wał Miedzeszyński 397- 407, 818-844

Galijska

Niekłańska 2-48

Wał Miedzeszyński 868-872

Garibaldiego Józefa

Niekłańska 32-56

Wandy 3-15, 2-16

Garwolińska 7-19

Nizinna 3-13, 2-18

Waszyngtona Jerzego 3

Garwolińska 4-38

Nizinna 23-31, 26-32

Waszyngtona Jerzego 2-26

Gdecka 3-7

Nobla Alfreda

Waszyngtona Jerzego 28-50

Gdecka 15-21, 10

Nowaka-Jeziorańskiego 1-9, 6-10

Waszyngtona Jerzego 52-106

Gedymina 13-21, 18-30

Nowaka-Jeziorańskiego 20-28

Waszyngtona Jerzego 5-45/51

Genewska 1-41, 4-40A

Nowaka-Jeziorańskiego 45-49, 42-52

Waszyngtona Jerzego 53-85, 112-146

Głucha 3-3A, brak budynków

Nowińska

Wawerska

Gocławska 9, 10-16

Nubijska

Wąchocka 1-15A, 4-18

Gorzelnicza 3-11C, 2-16

Nurska 3-7, 4-6

Wąwolnicka 1-3, 4-6

Grecka 3-17 

Obarowska

Wedla 1

Grenadierów 2-28

Obrońców 1-35, 2-20

Wersalska 1 -9

Grenadierów 1-37 

Obrońców 37-47A, 24-38

Weterynaryjna

Grenadierów 30-46

Okulickiego Leopolda. Gen 1-11A

Wiarusów

Grenadierów 39-63 

Okulickiego Leopolda. Gen 2-10

Wiatraczna 25-31, 2-12, 28A

Grenadierów 65-77 

Okuniewska 1-21, 6-22

Wiatraczna 1- 23

Grochowska 253-365 

Olszynki Grochowskiej

Witolińska

Grochowska 178-212

Omulewska 2-24

Witoszyńskiego Czesława

Grochowska 224 - 260

Omulewska 1-27

Witwickiego Władysława

Grochowska 262

Opinogórska

Wspólna Droga 2-14

Grochowska 272-294

Orlego Lotu

Wspólna Droga 18-28

Grochowska 302-340

Osada Ojców

Wspólna Droga 3-31

Grochowska 342-354

Osiecka 2-4

Wzorcowa

Grochowska 1 

Osiecka 27-59A, 28-62

Zagójska 2-20

Grochowska 19-89

Osowska 1-15, 2-12

Zagójska 3-9

Grochowska 2-94

Osowska 17-37, 14-40

Zagójska 22

Grochowska 91-129 

Osowska 45-63, 42-72

Zakole 

Grochowska 96-128

Osowska 73-89, 80-82

Zakopiańska 1-43, 4-32

Grochowska 136-168

Ostrobramska 91-103

Zaliwskiego Józefa

Grochowska 131-155

Ostrobramska 109

Załęże 

Grochowska 163-207

Ostrobramska 73-85

Zamieniecka 26-46

Grochowska 213-251

Ostrobramska 2-80

Zamieniecka 52-92

Grochowska 168A-176

Ostrobramska 82-86

Zamieniecka 17-71

Gromadzka

Ostrobramska 102-122

Zamoyskiego Jana 20-36

Groszowicka

Ostrobramska 90-98

Zamoyskiego Jana 31-41, 6-18

Gruzińska

Ostrobramska 128-136

Zamoyskiego Jana 43-55

Guderskiego Konrada

Ostrołęcka

Zana Tomasza

Hetmańska

Ostrzycka

Zapałczana

Holenderska

Owsiana

Zarośla

Horbaczewskiego Eugeniusza

Pabianicka

Zawierciańska

Igańska 1-11, 2-12

Paca Michała 1-19, 4-10

Zbaraska 1-15, 4-14

Igańska 13-27, 20-36

Paca Michała 37-43, 40-46

Zbrojarska

Indyjska 1-25 

Paca Michała 48-50

Zgierska 5-19, 2-20

Irlandzka

Park Skaryszewski

Zieleniecka Aleja 2-6/8

Jakubowska 4-30

Paryska

Zieleniecka Aleja 1

Jantarowy Szlak

Paśników

Złoczowska

Jarocińska 1

Pawlikowskiego Mieczysława

Złotej Wilgi

Jarocińska 13-31, 16-50

Perkuna 85, 86

Znanieckiego Floriana

Jordanowska 1-19, 2-20A

Perkuna 47, 52-72

Znicza 1-37, 16-28

Joselewicza Berka

Peszteńska 7-11, 2-12

Zwycięzców 3- 25 

Jubilerska 2-10

Pisarka Mariana

Zwycięzców 2-36

Jubilerska 1/3

pl. 1831 Roku

Zwycięzców 29-45

Jugosłowiańska 1-9, cała

pl. Piotra Szembeka 2-8

Zwycięzców 38-48

Kakowskiego Aleksandra 5-11, cała

pl. Piotra Szembeka 1

Zwycięzców 47-63

Kaleńska

pl. Przymierza

Żółkiewskiego Stanisława

Kałuszyńska 1-7

Płowce

Żupnicza

Kamionkowska 1-33, 2-46

Płowiecka 2-6

Żymirskiego Franciszka

Kamionkowska 35-49, 46-48

Płowiecka 1-7

 

Kanadyjska 2-8

Podhajecka