Kierownictwo

I Zastępca Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII

mł.insp. Marcin Borowiński

Młodszy inspektor Marcin Borowiński urodził się 18 sierpnia 1974 roku w Wieluniu. Ukończył Wyższą Szkołę Zarządzania i Prawa im. Chodkowskiej, jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Do Policji wstąpił w 1993 roku. Służbę rozpoczął w Katowicach, najpierw w kompanii patrolowo-interwencyjnej, potem związał się z wydziałem kryminalnym. Od roku 1999 kontynuował służbę w pionie kryminalnym w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie. Od 2002 roku związał się z Komendą Powiatową Policji w Legionowie. W 2002 roku zajął stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu w Nieporęcie, a w 2004 roku został Komendantem Komisariatu Policji w Nieporęcie, w 2008 roku objął stanowisko Zastępcy, a rok później już Komendanta Komisariatu w Nasielsku. Od maja 2010 roku służbę pełni w KRP Warszawa VII, do roku 2014 na stanowisku Zastępcy Komendanta Rejonowego, a od stycznia 2014 I Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII.

Odznaczony Brązowym „Krzyżem Zasługi”, Brązowym medalem za długoletnią służbę, Brązową i Srebrną odznaką "Zasłużony Policjant", żonaty, dwoje dzieci.