Pod osłoną nocy okradł bar - Aktualności - KRP VII – Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła

Aktualności

Pod osłoną nocy okradł bar

Data publikacji 11.01.2021

Policjanci wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu na podstawie własnych ustaleń operacyjnych dotarli do mężczyzny, który pod osłoną nocy najprawdopodobniej okradł bar. 36-latek wszedł do lokalu przez otwarte okno i wyniósł z niego cenne przedmioty o łącznej wartości prawie 20 tysięcy złotych. Usłyszał zarzut, odpowie za kradzież.

Do komendy wpłynęło zawiadomienie właściciela baru, który zorientował się, ze ktoś w nocy okradł jego lokal. Początkowo pokrzywdzony nie do końca wiedział jak do tego doszło. Okazało się, że sprawca wszedł do środka przez otwarte okno. W ciągu nocy mężczyzna wyniósł z baru sprzęt elektroniczny i inne cenne rzeczy o łącznej wartości blisko 20 tysięcy złotych.

Sprawą zajęli się policjanci operacyjni z wydziału mienia. Po wnikliwych ustaleniach i sprawdzeniach wpadli na trop podejrzanego. 36-latek został zatrzymany kilka dni temu.

Mężczyzna początkowo nie chciał się przyznać. Nie sądził jednak, że funkcjonariusze wiedzą dokładnie wszystko i mają niezbite dowody.

Zatrzymany usłyszał zarzut dokonania kradzieży.

 

nadkom. Joanna Węgrzyniak/g.p

  • policjant prowadzi zatrzymanego