Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany ze 130 gramami narkotyków

Data publikacji 23.11.2020

Kryminalni zatrzymali 48-latka, który jak wskazywały operacyjne informacje związany był z przestępczością narkotykową. Policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu mężczyzny ponad 130 gramów środków odurzających, marihuanę, amfetaminę i mefedron. Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Kryminalni pozyskali informacje na temat mężczyzny, który miał mieć związek z przestęczością narkotykową. Policjanci bardzo szybko wykonali niezbędne sprawdzenia i ustalenia, a następnie przystąpili do działania.

48-latek był zaskoczony wizytą funkcjonariuszy w swoim mieszkaniu. Przez chwilę udawał, że nie wie, o co może policjantom chodzić. Kiedy jednak zorientował się, że mają oni wiedzę na tema narkotyków, sam dobrowolnie wydał środki odurzające. Kryminalni zabezpieczyli ponad 76 gramów marihuany, prawie 30 gramów amfetaminy i 25 gramów mefedronu. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Śledczy z dochodzeniówki przeprowadzili niezbędne czynności procesowe, na podstawie zgromadzonych materiałów 48-latkowi przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

 

nadkom. Joanna Węgrzyniak