Aktualności

Interwencja patrolowców, zatrzymany poszukiwany

Data publikacji 17.11.2020

Patrolowcy zainterweniowali wobec 23-latka, który jak się okazało był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu, a także nakazem doprowadzenia i listem gończym w celu odbycia łącznie 119 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna miał przy sobie zbryloną brązową substancję o wadze ponad 100 gramów, która zostanie poddana badaniom laboratoryjnym.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego przejeżdżając jedną z ulic Grochowa zwrócili uwagę na mężczyznę, który na widok radiowozu gwałtownie skręcił i zaczął oddalać się pomiędzy okolicznymi blokami. Mundurowi podjęli interwencję. Najpierw okazało się, że 23-latek w kieszeni ukrywa torebkę foliową, w której znajduje się zbrylona brązowa substancja. Policjanci zabezpieczyli woreczek z zawartością. Chwilę później wyszło na jaw, że mężczyzna widnieje w policyjnych systemach jako osoba poszukiwana przez dwie prokuratury i sąd. Miał do odbycia łącznie 119 dni pozbawienia wolności. 23-latek trafił do policyjnej celi.

Zabezpieczona substancja o wadze ponad 100 gramów zostanie poddana badaniom laboratoryjnym. Zatrzymany po skompletowaniu dokumentacji został osadzony, zgodnie z dyspozycją listu gończego i nakazu , w areszcie śledczym.

 

nadkom. Joanna Węgrzyniak