Aktualności

Uroczyste pożegnanie insp. Marcina Mielczarka, Komendanta Rejonowgo Policji Warszawa VII

Data publikacji 08.02.2020

Wczoraj o 14.00 pożegnaliśmy odchodzącego na emeryturę Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII, insp. Marcina Mielczarka. Na uroczystość poza kadrą kierowniczą przybyli goście z zaprzyjaźnionych służb i urzędów. Były wspomnienia, słowa uznania, podziękowania i najlepsze życzenia na przyszłość.

Po ponad 25 latach służby w Policji i ponad 2,5 roku kierowania naszą jednostką, wczoraj pożegnał się z komendą, funkcjonariuszami, pracowikami i współpracownikami spoza Policji oraz z mundurem Komendant Rejonowy Policji Warszawa VII, insp. Marcin Mielczarek.

Komendant dziękował wszystkim, z którymi miał możliwość pracować, przedstawicielom podmiotów zewnętrznych, zaprzyjaźnionych służb, a przede wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom cywilnym. Podkreślił, że cieszy się, że miał możliwość z nami wszystkimi pracować oraz że właśnie z naszej jednostki odchodzi na emeryturę, że to tu właśnie kończy swoją ponad 25-letnią służbę. Życzył wszystkim dalszych sukcesów.

Policjanci i goście wyrazili swoje uznanie i dziękowali za wspólne lata służby i współpracy, za doświadczenie i zrozumienie. Przede wszystkim jednak  życzyliśmy Komendantowi pięknej przyszłości na tej nowej, już niepolicyjnej, drodze życia.

I te właśnie szczere życzenia, zdrowia i szczęścia na każdy dzień, realizacji planów, zdobywania kolejnych celów, osiągania sukcesów, spełnienia osobistych marzeń, pomyślności i pogody ducha niech zawsze towarzyszą Panu Komendantowi.

 

Szcęścia, szczęścia, szczęścia...

                                                                                                                     Policjantki, policjanci, pracownicy KRP Warszawa VII.