Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dwóch poszukiwanych w rękach policjantów z Wesołej

Data publikacji 17.10.2019

Kryminalni z Wesołej w ramach pracy operacyjnej pozyskali informacje na temat poszukiwanych. Jeden z nich miał się pojawić w miejscu zamieszkania tylko na jedną noc, a drugi zmienił adres i należało go szukać w jednej z podwarszawskich miejscowości. Policjanci od razu zaplanowali odpowiednie działania. W rezultacie zarówno 48-latek, jak i 53-letni mężczyzna wpadli w ręce funkcjonariuszy.

Kryminalni z komisariatu w Wesołej na bieżąco prowadzą rozpoznanie i pozyskują nowe informacje operacyjne. Dzięki temu możliwe jest między innymi skuteczne zatrzymywanie osób poszukiwanych, które bardzo często ukrywają się lub unikają kontaktów z organami ścigania.

Kiedy do funkcjonariuszy dotarły nowe informacje, które zwiększały szanse zatrzymania dwóch kolejnych poszukiwanych, policjanci od razu podjęli działania.

Musieli reagować od razu, ponieważ jeden z mężczyzn miał powrócić do miejsca zamieszkania tylko na jedną noc, wiedzieli również, że może uciekać samochodem. Przeprowadzone ustalenia i podjęta obserwacja zaowocowały zatrzymaniem 53-latka.

W przypadku drugiego poszukiwanego listem gończym policjanci udali się do podwarszawskiej miejscowości. Tam chwilowo miał przebywać 48-latek. On również został zatrzymany.

Obaj mężczyźni zgodnie z dyspozycjami listów gończych i nakazów doprowadzenia trafili do aresztu śledczego.

nadkom. Joanna Węgrzyniak/ea