Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór oraz zakaz zbliżania się za znęcanie nad żoną

Data publikacji 03.10.2019

Patrolowcy zatrzymali 31-latka, który najprawdopodobniej po raz kolejny wszczął awanturę i podniósł rękę na żonę. Pokrzywdzona złożyła zawiadomienie o znęcaniu się psychicznym i fizycznym trwającym ponad rok. Zatrzymany usłyszał zarzut został objęty dozorem oraz zakazem zbliżania się do pokrzywdzonej.

Policjanci zostali skierowani na interwencję do mieszkania na terenie Gocławia. Pokrzywdzona prosiła o pomoc w związku z agresją męża.

Na miejscu okazało się, że 31-latek najprawdopodobniej wszczął kolejną awanturę. Z relacji kobiety wynikało, że od ponad roku mężczyzna znęcał się nad nią, wyzwał, groził pozbawieniem życia, uderzał pięściami po całym ciele, popychał na ściany, dusił, dodatkowo izolował od otoczenia i kontrolował. 31-latek został zatrzymany trafił do policyjnej celi.

Pokrzywdzona złożyła zawiadomienie, śledczy z wydziału dochodzeniowego przesłuchali świadków, zebrali materiał dowodowy. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego. W prokuraturze zdecydowano o zastosowaniu dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej.

 

 

nadkom. Joanna Węgrzyniak