Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dwie interwencje, dwóch zatrzymanych z narkotykami

Data publikacji 10.09.2019

Na terenie Rembertowa jednego dnia zatrzymane zostały dwie osoby posiadające środki odurzające. Pierwszą interwencję podjęli funkcjonariusze z komisariatu przy ulicy Plutonowych. Zabezpieczyli działkę amfetaminy. Z kolei po kilku godzinach patrol oddziału prewencji zatrzymał nieletniego, który miał przy sobie lsd i extasy. Obaj zatrzymani odpowiedzą za posiadanie środków odurzających.

Pierwsza interwencja rozpoczęła się nad ranem. Policjanci zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął nagle zachowywać się nerwowo, unikał kontaktu wzrokowego ze stróżami prawa. Został wylegitymowany. Jak się okazało w kieszeni bluzy miał zawiniątko z białym proszkiem. Była to amfetamina, którą policjanci zabezpieczyli, a mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Kilka godzin później funkcjonariusze oddziału prewencji podjęli interwencję wobec młodego człowieka. Zapytany, czy posiada rzeczy prawem zabronione stanowczo zaprzeczył. Nie przekonał jednak mundurowych. Bardzo szybko wyszło na jaw, że za paskiem ukrywa zawiniątka z zawartością LSD i extasy. Środki odurzające zostały zabezpieczone, a nieletni trafił do Policyjnej Izby Dziecka.

Po skompletowaniu materiałów dowodowych obaj zatrzymani usłyszą zarzuty posiadania narkotyków. Nieletnim zajmie się sąd rodzinny.

 

jw