Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przy wielkanocnym stole w KRP Warszawa VII

Data publikacji 15.04.2019

Na tydzień przed Świętami Wielkiej Nocy w naszej komendzie spotkaliśmy się przy wielkanocnym stole by móc złożyć sobie życzenia. Na uroczystość przybyli znamienici goście, od których usłyszeliśmy pochwały, podziękowania, ale przede wszystkim życzenia odpoczynku i świąt spędzonych w rodzinnym gronie. A wszystko w wyjątkowej, wiosennej, pogodnej atmosferze nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy

W miniony piątek o 10.00  w Centrum Promocji Kultury przy ulicy Podskarbińskiej 2 przy wspólnym stole odbyło się spotkanie wielkanocne naszej komendy.

Na uroczystość licznie przybyli zaproszeni goście. Pojawili się  między innymi, burmistrzowie, prokuratorzy, kierownicy Delegatur Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, a także liczni przyjaciele i współpracownicy naszej komendy, wśród nich i księża.

I Zastępca Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII, nadkom. Michał Wójcicki w swoim świątecznym przemówieniu podkreślił wyjątkowość tego nadchodzącego świątecznego czasu, z serca złożył piękne, wiosenne, ciepłe życzenia. Podczas uroczystości komendant w imieniu wszystkich policjantów podziękował Pani Barbarze Gebler-Wasiak, która do niedawna, przez lata, była dyrektorem CPK i zawsze chętnie nam pomagała oraz wspierała wszelkie inicjatywy.

Zaproszeni goście bardzo pogodnie i pozytywnie wypowiadali się o naszej służbie, poświęceniu, życzyli sukcesów, spokoju i dużo odpoczynku, po prostu rodzinnych świąt.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.