Zatrzymany za uszkodzenie drzwi - Aktualności - KRP VII – Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za uszkodzenie drzwi

Data publikacji 09.04.2019

Patrolowcy chwilę po otrzymaniu zgłoszenia o uszkodzeniu zatrzymali podejrzewanego. 28-letni Aleksander L., jak relacjonowała zawiadamiająca, przyszedł do jej mieszkania i najpierw uszkodził klamkę od drzwi wejściowych, a potem zdewastował całe drzwi. Wartość strat wyniosła 1300 złotych. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut zniszczenia mienia.

Policjanci zostali zaalarmowani przez kobietę, która zgłaszała uszkodzenie drzwi wejściowych. Na miejscu mundurowi ustalili, że były partner pokrzywdzonej przyszedł do niej i najpierw zniszczył klamkę, a potem całe drzwi. Kobieta podała jego dane i opisała wygląd.

Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania. Kilka chwil później w okolicy zatrzymali 28-letniego Aleksandra L. Mężczyzna przyznał, że zniszczeń dokonał ze złości, był wściekły na byłą dziewczynę. Trafił do policyjnej celi.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Po przyjęciu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa, gdzie wartość start została oszacowana na kwotę 1300 złotych i zgromadzeniu dowodów śledczy przedstawili 28-latkowi zarzut uszkodzenia mienia. Z to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

jw