Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za kradzież paliwa i kradzież z włamaniem

Data publikacji 08.04.2019

Policjanci z Wesołej na stacji benzynowej zatrzymali trzech obywateli Gruzji podejrzewanych o dokonywanie kradzieży paliwa. W wyniku ustaleń i przeprowadzonych czynności jeden z mężczyzn, 30-latek usłyszał dwa zarzuty kradzieży. Jego dwaj koledzy, 31-latek i 30-latek odpowiedzą za kradzież z włamaniem. Jak się okazało, kilka dni wcześniej najprawdopodobniej włamali się do samochodu na terenie Rembertowa. Policjanci odnaleźli część skradzionych rzeczy w aucie, którym poruszali się w chwili zatrzymania.

Policjanci z komisariatu w Wesołej otrzymali informację, że na stacji paliw pojawili się mężczyźni, którzy wcześniej prawdopodobnie dokonali kradzieży benzyny.

Funkcjonariusze natychmiast pojawili się na miejscu i podjęli czynności. Bardzo możliwe, że w ten sposób zapobiegli kolejnej kradzieży. Dwóch 30-latków i 31-latek, obywatele Gruzji, zostali zatrzymani. W bagażniku przewozili w baniakach około 70 litrów paliwa.

Przeprowadzone przez policjantów ustalenia i analizy wcześniejszych spraw wskazały, że kierujący, 31-latek, w ostatnim czasie najprawdopodobniej dwukrotnie dopuścił się kradzieży paliwa. Z kolei dwaj jego koledzy okazali się być podejrzanymi o kradzież z włamaniem do samochodu w Rembertowie. W aucie, w którym zostali zatrzymani funkcjonariusze odnaleźli część skradzionych rzeczy, między innymi dalmierz.

Cała trójka usłyszała zarzuty.

 

jw