Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni w walce z przestępczością narkotykową

Data publikacji 12.03.2019

Kryminalni dzięki pozyskanej informacji operacyjnej zrealizowali kolejną sprawą związaną z przestępczością narkotykową. W ich ręce wpadł 27-letni Adam M. Funkcjonariusze po przeszukaniu zajmowanych przez niego mieszkań zabezpieczyli marihuanę, kokainę oraz tabletki i substancje, które zostaną poddane badaniom laboratoryjnym, a także gotówkę. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających.

Policjanci z wydziału kryminalnego prowadząc rozpoznanie w środowisku przestępczym zajmującym się narkotykami pozyskali informację na temat mężczyzny, który może posiadać środki odurzające.

Funkcjonariusze dokonali ustaleń i sprawdzeń, dowiedzieli się jaki plan dnia ma podejrzewany. Pojawili się w okolicy jego miejsca zamieszkania z samego rana, Wtedy właśnie 27-latek miał wyjeżdżać do siłowni. Mężczyzna został zatrzymany po drodze. Dalsze czynności prowadzone były w mieszkaniach, w których przebywał Adam M. Tam też policjanci znaleźli środki odurzające oraz kilkadziesiąt tysięcy złotych. Rzeczy te znajdowały się w różnych miejscach, w szafkach kuchennych, w na balkonie, na meblach, w pudełku po butach.

W sumie policjanci zabezpieczyli prawie 15 gramów marihuany, ponad 4 gramy kokainy oraz blisko 10 gramów substancji i 44 sztuki tabletek, które to zostaną oddane badaniom laboratoryjnym. 27-latek trafił do policyjnej celi.

W wydziale dochodzeniowo-śledczym zgromadzono materiał dowodowy i przedstawiono zatrzymanemu zarzut posiadania środków odurzających.

 

jw