Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nadkom. Wojciech Zozula powołany na Zastępcę Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII

Data publikacji 12.03.2019

Wczoraj odbyło się uroczyste odczytanie rozkazu powołania nadkom. Wojciecha Zozuli na Zastępcę Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII, który od listopada 2018 roku pełnił obowiązki na tym stanowisku.

Od listopada 2018 roku nadkom. Wojciech Zozula pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII.
Wczoraj podczas uroczystej odprawy został odczytany rozkaz personalny o powołaniu komendanta na to stanowisko. Komendant Rejonowy Policji Warszawa VII, mł. insp. Marcin Mielczarek pogratulował swojemu zastępcy, docenił i pochwalił dotychczasową współpracę i zaangażowanie w służbę oraz złożył życzenia. W odpowiedzi od Komendanta Zozuli usłyszeliśmy podziękowania dla wszystkich współpracowników i deklaracje dalszych starań, by spełnić oczekiwania przełożonych oraz by współpraca z policjantami KRP Warszawa VII odbywała się na najwyższym poziomie i przynosiła bardzo dobre wyniki w służbie.

 

Przypomnijmy krótko sylwetkę Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII, nadkom. Wojciecha Zozuli.

Nadkomisarz Wojciech Zozula do końca października pełnił służbę w KRP Warszawa I na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego i Techniki Kryminalistycznej.

W Policji służy od 2002 roku, przez cały czas związany z pionem kryminalnym i głównie z KRP Warszawa I. Pełnił tam kolejno zdobywane funkcje kierownicze, Zastępcy Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu. W latach 2014-2017 roku był Zastępcą Komendanta Rejonowego Policji Warszawa V. W roku 2017 powrócił do KRP Warszawa I, gdzie objął stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego i Techniki Kryminalistycznej. Od 1 listopada zostały mu powierzone obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII.

Nadkomisarz Zozula jest żonaty, ma dwoje dzieci, interesuje się sportem i dobrym filmem.

Panu komendantowi wszyscy policjanci oraz pracownicy cywilni naszej komendy życzą samych sukcesów, zadowolenia i satysfakcji ze służby w KRP Warszawa VII.

 

jw