Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Lato w Mieście" - Policja i BBiZK czuwają

Data publikacji 03.08.2018

Policjanci z Pragi Południe przez całe wakacje spotykają się z dziećmi i młodzieżą, aby przypomnieć im bezpieczne i prawidłowe zachowania w różnych sytuacjach. W jego ramy wpisuje się również akcja "Lato w mieście". Funkcjonariuszka zajmująca się profilaktyką społeczną wspólnie z policjantami stołecznego wydziału ruchu drogowego i pracownikami delegatury BBiZK spotkała się z uczniami, którzy wolny czas wakacyjny spędzają pod opieką pedagogów w szkole przy ulicy Abrahama.

Funkcjonariuszka zajmująca się profilaktyką społeczną w naszej komendzie wspólnie z policjantami stołecznego wydziału ruchu drogowego i pracownikami delegatury BBiZK odwiedziła szkołę przy ulicy Abrahama, gdzie trwa akcja "Lato w Mieście".

Podczas spotkania z dziećmi policjantka przypomniała o tym, jak uniknąć niebezpieczeństw, jak radzić sobie w sytuacjach zagrożeń i sprawić, by po dwóch miesiącach wakacji wszyscy cali, zdrowi i zadowoleni powrócili do szkolnych ławek. Uczniowie mieli okazję poćwiczyć prawidłowe przechodzenie przez jezdnię, zobaczyli radiowóz, na koniec otrzymali z BBiZK odblaski, by byli lepiej widoczni na drodze.

 

jw