Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem

Data publikacji 15.05.2018

Patrolowcy na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem zatrzymali 32-letniego obywatela Bułgarii. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów w momencie, kiedy z laptopem w ręku chciał wyjść z firmy, do której chwilę wcześniej dostał się po wybiciu szyby w oknie. 32-latek dziś usłyszy zarzut za usiłowanie kradzieży z włamaniem.

Policjanci z patrolówki zostali skierowani na interwencję na ulicę Skaryszewską. Pracownicy z firmy ochrony powiadomili o włamaniu oraz wskazali, że sprawca najprawdopodobniej jest nadal wewnątrz. Funkcjonariusze od razu przystąpili do działania. Bardzo szybko zauważyli mężczyznę z laptopem w ręku, który pojawił się na balkonie na I piętrze. 32-letni obywatel Bułgarii został błyskawicznie zatrzymany.

Jak ustalili mundurowi 32-latek najprawdopodobniej wybił szybę w oknie i tak dostał się do firmy, dokonał uszkodzeń kilku sprzętów i zabrał laptopa.Nie zdążył tylko z nim uciec.

Śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zgromadzili materiał dowodowy i dziśprzedstawią zatrzymanemu zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem.

 

jw