Zaginęła Danuta Głuszek - Aktualności - KRP VII – Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginęła Danuta Głuszek

Data publikacji 24.07.2009

Policjanci z Pragi Południe poszukują zaginionej 82-letniej Danuty Głuszek. Kobieta wyszła z domu 03.07.2009 roku i do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Ktokolwiek widział zaginioną lub posiada jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia kobiety proszony jest natychmiastowy kontakt z policjantami z KRP Warszawa VII, tel. (022)603-76-55 lub najbliższą jednostką Policji bądź pod alarmowymi telefonami 997, 112.

Policjanci wydziału kryminalnego KRP Warszawa VII prowadzą poszukiwania zaginionej kobiety. 82-letnia Danuta Głuszek 3 lipca tego roku wyszła z mieszkania na terenie Gocławia i do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z nikim z rodziny i znajomych.

Danuta Gałuszek ma 154 cm wzrostu, waży około 70 kg, włosy siwe, krótkie, oczy zielone, twarz pociągła, uszy przylegające, nos długi z garbem, pełne uzębienie.
W dniu zaginięcia ubrana była w malinowa sukienkę, buty koloru beżowego, miała przy sobie małą granatową torebkę z długim paskiem.

Kobieta cierpi na okresowe zaniki pamięci.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zaginionej, mogące pomóc w jej odnalezieniu proszone są o natychmiastowy kontakt z policjantami Pragi Południe, tel. czynny całą dobę: (022) 603-76-55 lub z najbliższą jednostką Policji, bądź pod bezpłatnymi numerami alarmowymi 997, 112.