Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII

Data publikacji 20.04.2012

Euro 2012 za pasem. Policjanci z KRP Warszawa VII postanowili sprawdzić swoje umiejętności na murawie. Wczoraj na boisku przy ul. Starego Doktora 1 odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII. Do rywalizacji o trofeum przystąpiły 4 drużyny. Byli reprezentanci pionu kryminalnego KRP VII, pionu prewencji, Komisariatu Policji Warszawa Wawer oraz wspólna drużyna złożona z funkcjonariuszy KP Wesoła i KP Rembertów. Zwycięzcami zostali kryminalni, kolejne miejsca zajęli, KPWesoła z KR Rembertów, na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna z Wawra, zaś IV miejsce zajęła prewencja KRP.

Wczoraj w godz. 15.00-18.00 na boisku przy ulicy Starego Doktora 1 rozegrano turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII.

Na murawie spotkały sie 4 drużyny, zespół pionu kryminalnego z komendy rejonowej, pion prewencji KRP, drużyna z Wawra oraz jeden zespół  z komisariatów w Wesołej i Rembertowie. Przeprowadzono w sumie 12 spotkań. Na czele drużyny pionu kryminalnego stanął sam Komendant Rejonowy Policji Warszawa VII, insp. Dariusz Pergoł. I to właśnie ten zespół okazał się najlepszy, jeden mecz zakończony remisem, pozostałe wygrane. W sumie kryminalni zdobyli 7 bramek i 7 punktów. Stanęli na najwyższym stopniu podium. Kolejne miejsca zajęli: