Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Prawdziwy maraton zawodów sportowych

Data publikacji 12.10.2010

7 października, Mistrzostwa Polski Policji w Biegach Przełajowych w Hutkach Kankach-II miejsce, 8 października Bieg o Nóż Komandosa w Lublińcu, też II miejsce , 9-10 października, Szczytno, Mistrzostwa MSWi A w Pięcioboju Policyjnym i tu I miejsce. Oto czterodniowy sportowy maraton zawodów jaki pokonała i jednocześnie zakończyła z najlepszymi lokatami Ola Saraceń, mł. asp. wydziału dochodzeniowo-śledczego naszej komendy.

O Oli pisaliśmy już wielokrotnie. Cały czas dostarcza nam pozytywnych emocji i powodów do dumy. Wciąż trenuje, ćwiczy,  jest w doskonałej formie i nadal startuje w kolejnych zawodach, z których przywozi medale, puchary, jest najlepsza.  Ubiegły tydzień był dla Aleksandry Saraceń wyjątkowy. W przeciągu zaledwie 4 dni trzykrotnie stanęła na starcie, każdorazowo w innym miejscu Polski i każdorazowo w innych zawodach.

Zaczęło sie 7 października w Hutkach-Kankch, gdzie odbywał się bieg przełajowy na 4 km. Tam Ola zajęła II miejsce. Na drugi dzień była już w Lublińcu, gdzie w umundurowaniu przebiegła 6 km w biegu przełajowym i zdobyła Nóż Komandosa zajmując II lokatę. Kolejne dwa dni, 9 i 10 października nasza koleżanka spędziła w Szczytnie. Odbywały się tam Mistrzostwa MSWiA w Pięcioboju Policyjnym. Ola biegła, strzelała, pływała, skakała w dal i na koniec musiała pchnąć kulą. I tutaj stanęła na najwyższym stopniu podium zwyciężając w zawodach.

Jak zawsze serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.