Aktualności

Miał narkotyki, zatrzymali go kryminalni

Data publikacji 14.01.2022

Kryminalni w czasie nocnych działań zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie środki odurzające. 28-latek ukrywał amfetaminę i metaamfetaminę. Dodatkowo, w aucie, którym jechał z dwoma znajomymi, funkcjonariusze ujawnili narzędzia mogące służyć do dokonywania przestępstw.

Kryminalni prowadzili nocne działania na terenie dzielnicy.

W pewnym momencie, podczas przejazdu ulicami Grochowa, zwrócili uwagę na samochód, którym jechało trzech młodych mężczyzn. Kierowca wjechał w odosobnione, ciemne miejsce pomiędzy budynkami. Funkcjonariusze zainterweniowali. Wylegitymowali kierowcę i dwóch pasażerów. Zapytani mężczyźni,  zgodnie twierdzili, że nie posiadają żadnych rzeczy prawem zabronionych. Szybko jednak okazało się, że jest inaczej.

28-latek w kieszeniach ukrywał zawiniątka z narkotykami. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę i metaamfetaminę, a mężczyznę zatrzymali. Podczas kontroli pojazdu w bagażniku kryminalni znaleźli różnego rodzaju narzędzia, które mogą służyć do dokonywania przestępstw, między innymi,klucze, przecinaki, nożyce do cięcia metalu wkrętarki, rękawiczki.

28-latek trafił do policyjnej celi, a następnie, na podstawie zgromadzonego przez dochodzeniowców materiału dowodowego usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

 

nadkom. Joanna Węrzyniak