Aktualności

Policjanci z Wawra ustalili i zatrzymali

Data publikacji 28.04.2021

Kryminalni z Wawra operacyjnie ustalili prawdopodobnego sprawcę kradzieży portfela oraz kilkukrotnego posłużenia się znajdującą się wewnątrz kartą płatniczą. Podczas zatrzymania mężczyzny funkcjonariusze znaleźli u niego również narkotyki. W efekcie usłyszał zarzuty kradzieży, przełamania zabezpieczeń bankowych oraz posiadania heroiny.

Do komisariatu przy ulicy Mrówczej wpłynęło zawiadomienie dotyczące kradzieży portfela oraz posłużenia się kartą płatniczą.

Kryminalni przeanalizowali materiały sprawy i podjęli ustalenia, na podstawie pozyskanych informacji, wytypowali prawdopodobnego sprawcę zgłoszonych przestępstw. Pozostawało jego zatrzymanie. Policjanci pojawili się w mieszkaniu 44-latka. Podczas przeszukania znaleźli trzy działki heroiny. Narkotyki zabezpieczyli, mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Śledczy z komisariatu w Wawrze zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili zatrzymanemu zarzuty kradzieży portfela z zawartością, a następnie kilkukrotnego posłużenia się skradzioną kartą płatniczą i posiadania środków odurzających. Teraz za popełnione przestępstwa podejrzany odpowie przed sądem.

 

 

nadkom. Joanna Węgrzyniak/is