Aktualności

Poszkujemy zaginionej Katarzyny Koneckiej

Data publikacji 23.02.2021

Policjanci z komisariatu w Wawrze poszukują zaginionej 45-letniej Katarzyny Koneckiej. Kobieta ostatnio była widziana przez brata w lipcu 2020 roku. Od tamtego czasu do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich. Prawdopodobnie zamieszkiwała w Gdyni, leczyła się też w gdańskim szpitalu psychiatrycznym. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informację na temat miejsca pobytu kobiety prezentowanej na zdjęciach o natychmiastowy kontakt z policjantami wydziału kryminalnego komisariatu w Wawrze tel. (22) 603-23-01, lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.kp-wawer@ksp.policja.gov.pl

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Wawer prowadzą poszukiwania 45-letniej Katarzyny Koneckiej .

Kobieta ma około 165-170 cm, krępej budowy ciała, widoczne zakola, oczy niebieskie, nos średni, uzębienie pełne, uszy przylegające, włosy najprawdopodobniej krótkie blond.

Ostatni raz kobieta była widziana prze zbrata w lipcu 2020 roku. Od tamtej pory nie kontaktowała się z nikim z bliskich. Zaginiona leczyła się w szpitalu psychiatrycznym w Gdańsk, leczenie zakończyła w 2020 roku. W ostatnich latach mieszkała w Gdyni. Kobieta jest właścicielką beżowego Fiata 500.

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety prezentowanej na zdjęciu.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego komisariatu w Wawrze tel. (22) 603-23-01 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.kp-wawer@ksp.policja.gov.pl

 

nadkom. Joanna Węgrzyniak