Aktualności

Czworo zatrzymanych przez kryminalnych

Data publikacji 13.01.2021

Kryminalni jednego dnia, w wyniku realizacji pozyskanych informacji operacyjnych, zatrzymali cztery osoby i zabezpieczyli ponad 60 gramów marihuany. Najpierw policjanci interweniowali wobec 24-latka, który narkotyki miał w słoiku w mieszkaniu. W dalszej kolejności zatrzymani zostali, 19-latka i 24-latek, oni środki odurzające ukryli w odzieży i w domu. Na koniec w ręce policjantów po pościgu wpadł 25-latek, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Policjanci wydziału kryminalnego operacyjnie ustalili, że pewien 24-latek może posiadać w mieszkaniu większe ilości narkotyków. Funkcjonariusze pojawili się pod wskazanym adresem i zabezpieczyli od mężczyzny słoik wypełniony suszem roślinnym. Dokonane w trakcie podjętych czynności ustalenia doprowadziły policjantów do kolejnych dwóch osób związanych z przestępczością narkotykową. 19-letnia kobieta i jej 24-letni znajomy wpadli w ręce funkcjonariuszy w okolicy miejsca zamieszkania. Część narkotyków mieli przy sobie, resztę policjanci zabezpieczyli w domu. Na tym jednak nie koniec. Pojawiła się kolejna informacja na temat osoby, która z kolei prawdopodobnie miała dostarczyć środki odurzające zatrzymanym. Kryminalni podjęli działania. Samochód, w którym miał podróżować podejrzewany o posiadanie narkotyków nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci, po pościgu zatrzymali kierującego 25-latka. On również trafił do policyjnej celi.

Sprawą zajęli się dochodzeniowcy, przeprowadzone przez nich czynności procesowe zakończyły się przedstawieniem zarzutów wszystkim zatrzymanym. Trzy osoby odpowiedzą za posiadanie mariuany, a kierujący za niezatrzymanie się do kontroli.

 

nadkom. Joanna Węgrzyniak

  • słoik z zabezpieczonymi narkotykami
  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki